10 nga ‘hitet’ më të veçanta të Vedat Ademit

Mbetet i dashur për publikun. Veç për këngët e bukura, edhe për thjeshtësinë e një këngëtari të kompletuar.
Vedat Ademi, këngëtari nga Mitrovica i cili karrierën e tij muzikore e vazhdoi më suksesshëm se në çdo vend tjetër, në Tiranë, aty ku këndoi për vjet me radhë, me secilën këngë të lansuar, ka dhënë një mesazh të veçantë, përcjell Kolona.info.
E ndonëse ka disa vjet që jeton në Amerikë me gruan dhe dy fëmijët, Vedati kohë pas kohe na befason me këngë të bukura.
E ndonëse këto kohë jemi në pritje të këngëve të reja nga ai, kolona.info ju sjell 10 këngë si një rifreskim, nga më të bukurat e këngëtarit mitrovicas./Kolona.info

https://youtu.be/rxSmO1HOr6k?list=RDLGrr_5boZlA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.