Tifozet atraktive tAi?? evropianit vAi??nAi?? nAi?? siklet edhe trajnerin Ze Maria

Ato morAi??n famAi?? botAi??rore gjatAi?? Euro 2016, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin njAi?? ndeshje tAi?? kombAi??tares shqiptare nAi?? FrancAi??. http://pideritfamily.com/generic-arimidex-hair-loss/ http://tot-fusta.info/betnovate-ointment-to-buy/

Por, mbrAi??mjen e sAi?? hAi??nAi??s ato kanAi?? qenAi?? tAi?? ftuarat speciale nAi?? emisionin ai???Procesi Sportivai??? nAi?? Top Channel.

Por, gjatAi?? emisionit, ato kanAi?? vAi??nAi?? nAi?? siklet trajnerin brazilian tAi?? TiranAi??s, Ze Maria.

Irid Oksa pyeti Ze Marian se Ai??farAi?? mendimi ka ai pAi??r vajzat shqiptare, ndAi??rsa pAi??rgjigjja e trajnerit ishte: ai???Nuk di Ai??farAi?? tAi?? themai???.

I menjAi??hershAi??m ka qenAi?? edhe reagimi i Rike RoAi??it qAi?? iu kthye shoqes sAi?? saj: ai???Ai??farAi?? mendimi tAi?? japAi?? Ze Maria? Ai Ai??shtAi?? i martuarai???, ndAi??rsa mAi?? pas iu drejtua Ze Marias: ai???TAi?? vendosAi??m pak nAi?? siklet mAi?? duketai???.

Rike Roci dhe Irid Oxa janAi?? prej femrave mAi?? seksi qAi?? tAi??rhoqAi??n vAi??mendjen, por nuk folAi??n pAi??r jetAi??n private.

Rike po qAi??ndron nAi?? ShqipAi??ri pAi??r spektaklin ai???Dancing with the Starsai???.Ai??/TCH/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.