A do tAi?? hiqen vizat sivjet. Flet Shefja e zyrAi??s sAi?? BE’sAi??

http://espacioorbitas.com/over-the-counter-equivalent-to-flagyl/ Shefja e BE-sAi?? nAi?? KosovAi??, Nataliya Apostolova ka thAi??nAi?? se nuk e di nAi??se gjatAi?? vitit 2018 qytetarAi??t e KosovAi??s do tAi?? mund tAi?? udhAi??tojnAi?? pa viza, sipas saj Ai??do gjAi?? varet nga Kosova, raporton Gazeta Express.
Apostolova tha se nuk e di nAi??se viti 2018 do tAi?? jetAi?? vit kur Kosoves do tai??i??i hiqen vizat. Tha se kjo varet nga Kosova si do tAi?? vperojAi?? nAi?? javAi??t e ardhshme, por ka shtuar se kjo gjAi?? varet edhe nga Komisioni Evropian qAi?? merr vendimin pAi??rfundimtar.

E pyetur nAi??se ky Ai??shtAi?? raporti mAi?? i keq pAi??r KosovAi??n ka thAi??nAi?? se nuk mund tAi?? jap njAi?? vlerAi??sim tAi?? tillAi?? por Ai??shtAi?? shprehur se viti 2017 ka qenAi?? shumAi?? sfidues.

Duke shtuar se raporti ka qenAi?? me vlerAi??sime pozitive nAi?? disa fusha dhe me ngecje nAi?? fusha tjera.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.