Agnesa Vuthaj e rikthen Instagramin nAi?? biznes

http://langprollc.com/2018/02/12/how-much-minocycline-to-take-for-acne/ ShumAi?? kolege tAi?? saj ia kanAi?? pa hajrin. E duke e parAi?? kAi??tAi?? gjAi??, edhe Agnesa Vuthaj e ka rikthyer Instagramin nAi?? biznes, shkruan kolona.info.

Bazuar nAi?? postimet e fundit, Agnesa ka nis tAi?? reklamoj produkte tAi?? ndryshme, ndAi??rsa kohAi?? mAi?? parAi?? ajo ka reklamuar vetAi??m biznesin e saj prej Ai??antave dhe veshjeve nAi?? butikun e saj.

Ky mund tAi?? jetAi?? njAi?? biznes i mirAi?? pAi??r bukuroshen Pejane. KAi??tAi?? gjAi?? ka kohAi?? qAi?? po e praktikojnAi?? motrat KoAi??i, Eni dhe Greta, Jonida Maliqi e shumAi?? tAi?? tjera./Kolona.info

https://www.instagram.com/p/BhoEMEPBzmm/?taken-by=agnesavuthaj

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.