Aksident me të lënduar në dalje të Pejës

Para disa minutave ka ndodhur një aksident me persona të lënduar në dalje të Pejës, raporton Gazeta Express.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Nuk dihen rrethanat në të cilat është shkaktuar ky aksident. Policia e Kosovës vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion dhe respektimin e shenjave të trafikut.

Fotografitë nga vendi në të cilin ndodhi ky aksident:  

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.