Aktoria e njohur organizon darkë të madhe, fton kolegët e saj (Foto)

Jennifer Lawrence ftoi për darkë një listë të gjatë të yjeve të Hollywood në shtëpinë e saj në New York City.

Lista përfshinte një nga mikeshat e saj më të mira Emma Stone dhe gjithashtu Justin Theroux për të shijuar ushqime të përgatitura në mënyrë elegante në tarracën e apartamentit të saj.Related image

 

 

“Ata po kalonin një kohë të mrekullueshme duke ngrënë, por pa harruar te shijonin pamjen që ofronte tarraca dhe të shkrepnin sa më shumë selfies,” reporton një burim i brendshëm për E! News.

Lexo edhe:  Miley Cyrus publikon këngën kushtuar të fejuarit të saj (Video)

Pas disa orësh të shpenzuara në apartamentin e aktores, grupi i yjeve në të cilin përfshihej dhe gazetari Derek Blasberg, u kthyen brenda shtëpisë së Lawrence për të shijuar orët e fundit të darkës.

Image result for jennifer lawrence

Ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë qenushi (Kuma) i Theroux me të cilin ai u largua i fundit.

Image result for jennifer lawrence sexy

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.