Alban Skenderaj dhe Noizy a�?Drejt suksesita�?

Alban Skenderaj dhe Noizy janA� a�?Drejt Suksesita�?. NA� fakt ata suksesin e tyre artistik e kanA� treguar kohA� mA� parA�, por a�?Drejt Suksesita�? quhet kA�nga e re qA� dyshja do tA� lansojnA� nA� treg, shkruan Kolona.info.
KA�nga do tA� publikohet nA� orA�n 15a��, ndA�rsa pA�r befasitA� qA� do tA� na sjellin, mbetet tA� presim e ti shohim vetA�m pas publikimit./Kolona.info

 

https://www.instagram.com/p/BjuZCCpFmDB/?taken-by=zinizin

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.