Albatrit Muqiqi vjen me njA� befasi pA�r fansat

Pas suksesit tA� madh qA� pati me kA�ngA�n ‘Nuk muj me ta fal’, Albatrit Muqiqi ka nisur punA�n pA�r projekte tA� reja.

VetA� kA�ngA�tari pA�r lajmi.net ka zbuluar se A�shtA� duke punuar pA�r njA� kA�ngA� tA� re e cila ka tematikA� dashurinA� dhe pA�r tA� ka zgjedhur si bashkA�punA�tor Irkenc HykA�n. KA�ngA�s do ta��ia realizoj edhe videoklipin, shkruan lajmi.net

Ai gjithashtu bA�ri tA� ditur se do ta sjell edhe albumin e tij tA� ri i cili do ta��i ketA� prej 12 deri nA� 15 kA�ngA�.

TA� dya, si projekti i ri ashtu edhe albumi pritet tA� publikohen brenda muajit Maj.

Albatrit MuqiqiA�nA� muajt e nxehtA� A�shtA� i angazhuar edhe me dasma e ahengje tA� ndryshme e kohA�n e lirA� po e kalon me familjen, veA�anA�risht vajzA�n e tij Amelia e cila me datA� 8 tA� kA�tij muaji festoi ditA�lindjen e parA�.

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.