Ardian Bujupi shpAi??ton pAi??r njAi?? ai???fije flokuai??i?? pa e shtypur makina

 

http://semearconsultoria.com/himalaya-himcocid-price/ PAi??rkushtimi i madh pAi??r ta sjell njAi?? videoklip profesional pAi??r pak sa nuk i kushtoj shumAi?? Ardian Bujupit.

KAi??ngAi??tari i njohur ka publikuar njAi?? video nAi?? Instagram tAi?? cilAi??n e ka shkAi??putur nga prapaskenat e klipit tAi?? ri e qAi?? shihet se pAi??r pak sa nuk e ka shtypur makina teksa po bAi??nte xhirimet, shkruan lajmi.net

PAi??r fatin e tij tAi?? mirAi?? nuk ndodhi diAi??ka e keqe dhe ekipa me tAi?? cilAi??t po punonte arritAi??n qAi?? ta ndalin makinAi??n.

Videon ai e ka cilAi??suar si qesharake dhe e ka ndarAi?? edhe me ndjekAi??sit nAi?? Instagram e kAi??nga e re u mirAi??prit nga fansat.

KAi??tAi?? videoklip Ardiani e ka xhiruar nAi?? Dubai nAi?? kuadAi??r tAi?? ai???Arigatoai??i?? projekt ky i realizuar nAi?? gjuhAi??n gjermane dhe qAi?? Ai??shtAi?? pjesAi?? e albumit tAi?? tij tAi?? fundit.

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

https://youtu.be/RpV0B1CaflI

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.