Askush nga mysafirAi??t sai??i??do tAi?? mund tAi?? ha nAi?? tortAi??n e dasmAi??s sAi?? Meghan&Harry

PastiAi??eria e tortAi??s sAi?? dasmAi??s sAi?? Meghan Markle dhe Prince Harry Ai??shtAi?? zbuluar se ndodhet nAi?? LondAi??r.

MysafirAi??t e ftuar nAi?? DasmAi??n MbretAi??rore Ai??shtAi?? mAi??suar se nuk do tAi?? mund tAi?? hanAi?? nga torta.

KAi??tAi?? e ka thAi??nAi?? personi qAi?? kishte pAi??rgatitur edhe tortAi??n e dasmAi??s sAi?? Kate dhe William, shkruan Express.co.uk, pAi??rcjell Klan Kosova.

Prodhuesi i tortAi??s Ai??shtAi?? Claire Ptak, e cila ka treguar: ai???Torta e cila do tAi?? duket nAi?? dasmAi??, nuk do tAi?? shAi??rbehetai???.

Por pAi??r tAi?? pranishmit do tAi?? shAi??rbehet njAi?? tortAi?? e dytAi?? me fruta, e cila do tAi?? ndahet nAi?? pjesAi?? pAi??r tAi?? gjithAi?? pjesAi??marrAi??sit. http://spravzhnja.in.ua/cheap-micronase-glyburide

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.