BabyG me urim të rrallë për Getinjon, mikun me të cilin dikur prishi raportet

Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Dhe në mesin  e urimeve të shumta ai pranoj edhe një të rrallë, nga një person që ndoshta nuk e keni pritur se do t’ia thotë këto fjalë, shkruan lajmi.net

BabyGee, këngëtarja e cila dikur ishte në të njëjtin label me vëllezërit Aliu ka zgjedhur fjalë zemre për reperin, mikun me të cilin pas daljes nga ‘On Records’ i kishin prishru raportet.

”Urime ditëlindjen Getinjo, të vërtetit gjithmonë qëndrojnë, deri në fund. Miku im i përjetshëm”, ka shkruar ajo.

Lexo edhe:  Kleofina Pnishi, në mesin e 12-të vajzave më të bukura të Francës

Kujtojmë se dikur, pas raporteve të prishura ata kohë pas kohe realizonin video kundrejt njëri-tjetrit të cilat i publikonin në internet dhe qarkullonin në mediat online.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.