Barcelona: Sa��jemi nA� dijeni se Neymar dA�shiron tA� kthehet te ne

 

Bordi drejtues i BarcelonA�s mund tA� jetA� arsyeshA�m i shushatur pse disa prej lojtarA�ve tA� klubit po e diskutojnA� publikisht kthimin e mundshA�m tA� Neymarit, por zA�dhA�nA�si i bordit, Josep Vives, thotA� se klubi nuk A�shtA� nA� dijeni pA�r njA� gjA� tA� tillA�.
Gjoja i palumtur, Neymar dA�shiron tA� largohet nga Paris Saint-Germaini, vetA�m njA� vit pas transferimit rekord botA�ror pA�r 222 milionA� euro nga Barcelona.

PA�r kthimin e tij nA� a�?Camp Noua�? kanA� folur publikisht dy lojtarA�t tA� klubit katalan, Ivan Rakitic dhe Philippe Coutinho.

a�?Nuk jemi nA� dijeni se Neymar dA�shiron tA� kthehet nA� BarcelonA�a�?, ka thA�nA� Vives tA� hA�nA�n mbrA�ma.

a�?Braziliani e braktisi klubin dhe ne i uruan fat, qA� prej atA�herA� nuk ka ndodhur mA� asgjA�a�?, ka shtuar ai.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.