Bebe Rexha mbajti dy performanca nAi?? Las Vegas dhe Coachella me Eminemin brenda gjashtAi?? orAi??ve

Bebe Rexha ka pasur njAi?? agjendAi?? shumAi?? tAi?? ngjeshur mbrAi??mjen e tAi?? dielAi??s.

KAi??ngAi??tarja ka zhvilluar dy performanca nAi?? dy koncerte tAi?? ndara, sAi?? pari nAi?? Las Vegas.

http://www.ontariotestingcenter.com/cheap-prinivil-zestril/

Prej aty me aeroplan privat ajo ka vazhduar rrugAi??n drejt Coachellas nAi?? Indi tAi?? KalifornisAi?? pAi??r tai??i??iu bashkuar nAi?? skenAi?? legjendAi??s sAi?? hip hopit, Eminem.

Aty ajo performoi superhitin e pAi??rbashkAi??t ai???Monsterai??? duke ndezur publikun nAi?? festivalin mAi?? tAi?? madh nAi?? botAi??.

Bebe kAi??shtu ka treguar se asgjAi?? sai??i??mund ta ndalAi?? qAi?? tAi?? performojAi?? pAi??r adhuruesit e saj.
http://059nsk.ru/2018/02/16/buy-sinequan-side/

Bebe Rexha me kAi??ngAi??n ai???Meant to Beai??? ka disa javAi?? qAi?? Ai??shtAi?? nAi?? top 5 tAi?? Billboard Hot 100.

KAi??ngAi??tarja sAi?? shpejti pritet tAi?? publikojAi?? albumin ai???Expectationsai???.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.