Bebe Rexha zAi??vendAi??son Rihanna-n (VIDEO)

http://fishcreekassets.com/order-diakof-sirop/
KAi??ngAi??tarja shqiptare me famAi?? ndAi??rkombAi??tare, Bebe Rexha ka performuar nAi?? Vegas, krah Florida Georgia Line dhe mAi?? pas udhAi??toi drejt koncertit madhAi??shtor tAi?? Coachella pAi??r tAi?? zAi??vendAi??suar divAi??n e muzikAi??s, Rihanna.

Eminem zgjodhi kAi??ngAi??taren shqiptare pAi??r tAi?? kAi??nduar para tAi?? gjithAi??ve ai???Monsterai???, njAi?? projekt muzikor qAi?? e ka realizuar me Rihanna.

PAi??r kAi??tAi??, Rexha e ka falAi??nderuar reperit tAi?? famshAi??m pAi??rmes njAi?? postimin nAi?? rrjetin social Instagram ku thotAi??:

ai???Nata e kaluar ishte si nAi?? filma. UnAi?? kAi??ndova kAi??ngAi??n qAi?? mAi?? ndryshoi jetAi??n krah njAi?? legjende. GjithAi??ka vjen si njAi?? rreth. Fameminderit Eminem qAi?? mAi?? zgjodhe mua.ai???

https://www.instagram.com/p/Bhpa9lTga0B/?taken-by=beberexha

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.