BA�huni gati, Dj PM e Dj Dagz bashkA� me MorenA�n do ju sjellin hitin veror (Foto)

 

Dj PM dhe Dj Dagz do tA� sjellin bashkA�punimin me Morena Tarakun.

E kjo e fundit ka publikuar pamje nga xhirimet e videoklipit tA� kA�ngA�s a�?Femnata�?, shkruan Indeksonline.

SiA� duket, klipi A�shtA� xhiruar nA� Stamboll tA� TurqisA�.

Morena duket se do tA� shfaqet tejet seksi dhe duke treguar linjat e saja trupore.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.