Bella Hadid e The Weeknd sAi??rish bashkAi??!

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu Ai??shtAi?? kthyer dashurisAi?? sAi?? vjetAi??r!

Kjo pasi sipas mediave tAi?? huaja rozAi??, Bella ka rindezur romancAi??n e saj pAi??rsAi??ri me The Ai??eeknd, njofton Klan Kosova.

Sipas njAi?? burimi i cili ka folur pAi??r Mail Online, ata janAi?? parAi?? duke u puthur nAi?? festivalin e muzikAi??s Coachella gjatAi?? fundjavAi??s.

http://vidabreve.com/buy-colchicine-online/ ai???Ata ishin tAi??rAi??sisht tAi?? fokusuar tek njAi??ri-tjetri. U puthAi??n disa herAi?? dhe Kylie e Kendall Jenner shkuan disa herAi?? nAi?? tavolinAi??n e tyreai??i??ai??i??.

Fansat kanAi?? spekuluar se kAi??nga e re e The Weeknd, Wasted Time, flet pAi??r humbjen e modeles.

Ai??ifti ishin ndarAi?? dikur nAi?? vitin 2016-tAi?? pas dy vjetAi??sh lidhje.

http://www.everyonebegreen.com/cytotec-for-cheap/

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.