Beyonce kthen Destinyai??i??s Child nAi?? Coachella

Destinyai??i??s Child kanAi?? bAi??rAi?? njAi?? performancAi?? tAi?? jashtAi??zakonshme nAi?? Coachella.

KAi??ngAi??tarja e njohur Beyonce, ka kthyer pAi??r njAi?? natAi?? Kelly Rowland dhe Michelle Williams, dhe tAi?? tria morAi??n vAi??mendjen nAi?? festivalin e muzikAi??s nAi?? Kaliforni, Coachella, shkruan BBC, transmeton Koha.net.

ai???Trioai??i?? hapi performancAi??n e tyre me hitin e vitit 2004 ai???Lose My Breathai???, mAi?? pas me ai???Say My Nameai??? dhe ai???Soldierai???.

Kjo ishte hera e parAi?? qAi?? ato janAi?? shfaqur bashkAi?? qAi?? nga viti 2015 nAi?? ai???Stellar Gospel Music Awardsai???.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.