Blunt dhe Real ndryshojnAi?? emrin, ja si quhen tani

JanAi?? dy nga reperAi??t mAi?? tAi?? pAi??rfolur aktualisht.

http://blog.flavert.com/2018/02/15/price-of-arimidex-in-india/ http://axelsonsint.se/?p=15434

Dyshja Blunt dhe Real janAi?? bAi??rAi?? shumAi?? aktiv nAi?? rrjete sociale, nAi?? tAi?? cilat shprehin Ai??do gjAi?? qAi?? dAi??shirojnAi?? ta thonAi?? pAi??r publikun, shkruan lajmi.net.

ReperAi??t kanAi?? vendosur qAi?? ta ndryshojnAi?? emrin artistik, e kAi??tAi?? gjAi?? e ka bAi??rAi?? tAi?? ditur vetAi?? Real pAi??rmes njAi?? postimi nAi?? Insta-Story.

Ai bAi??ri tAi?? ditur qAi?? mAi?? nuk do tAi?? quhen Blunt dhe Real por ai???Shaolin gangai???, e me kAi??tAi?? rast zbuloi edhe datAi??n e publikimit tAi?? klipit.

Videoklipi me pamje eksplicite do tAi?? publikohet gjatAi?? ditAi??s sAi?? sotme, ndAi??rsa mbetet tAi?? shihet se Ai??farAi?? kanAi?? pAi??rgatitur dyshja.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.