Breshëri në Rahovec, një qendër tregtare ‘e merr uji’ (Video/Foto)

 

Shiu dhe breshëri i madh që ra në rrethinën e Rahovecit ka shkaktuar edhe dëme të konsiderueshme.

Kështu, një lexues i “Indeksonline” ka dërguar disa fotografi  ku shihet se si është vërshuar fshati Xërxë i kësaj komune të Kosovës.

Më tej, sipas po të njëjtit lexues, një qendër tregtare është marrë nga uji, siç shihet edhe përmes fotos, si pasojë e shiut të madhë që ka rënë.

Më poshtë shikoni videon dhe disa fotografi:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.