Ai??farAi?? po ndodhAi??, Kendall shihet nAi?? krahAi??t e The Weeknd

Kendall Jenner dhe The Weeknd janAi?? parAi?? duke u pAi??rqafuar gjatAi?? ditAi??s sAi?? tretAi?? tAi?? Festivalit tAi?? MuzikAi??s, Coachella 2018, nAi?? Indio, Kalifornia.

Modelja 22-vjeAi??are dhe kAi??ngAi??tari 28-vjeAi??ar e njohin mirAi?? njAi??ri-tjetrin, pasi kAi??ngAi??tari ishte nAi?? lidhje me miken e saj mAi?? tAi?? ngushtAi??, Bella Hadid.

Duket se The Weeknd dhe Bella mund tAi?? kthehen sAi?? bashku, pasi thuhet se u panAi?? duke u puthur gjatAi?? kAi??tij festivali, edhe pse modelja hyri nAi?? Instagram pAi??r tai??i??i mohuar thashethemet.

kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857 http://passionbelts.ru/?p=5317 kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857 http://blog.flavert.com/2018/02/13/assignment/ kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.