Chrissy Teigen Ai??shtAi?? njAi?? nAi??nAi?? joshAi??se, ajo e bAi??n rolin e modeles edhe nAi?? shtatzAi??ni

Chrissy Teigen Ai??shtAi?? nAi?? pritje tAi?? fAi??mijAi??s sAi?? dytAi?? me muzikantin John Legend. FAi??mija nAi?? pritje Ai??shtAi?? djalAi?? dhe pritet tAi?? lindAi?? nAi?? muajin qershor.

Dhe modelja e famshme e ka vAi??nAi?? nAi?? plan tAi?? parAi?? barkun e fryrAi?? gjatAi?? njAi?? fotosesioni nAi?? fundjavAi??n qAi?? lamAi?? pas.

Ai??(Foto: DOBN/RMBI/Backgird)

32-vjeAi??arja ka shkAi??lqyer teksa ka pozuar me kostum larjeje nAi?? plazhin e MalibusAi?? nAi?? Kaliforni.

http://www.irisevers.nl/cheap-lady-era-100mg/

Modelja, e cila ka njAi?? vajzAi?? me kAi??ngAi??tarin fitues tAi?? Ai??mimit Oscar, Ai??shtAi?? pAi??lqyer pAi??r guximin pAi??r tAi?? pozuar nAi?? shtatzAi??ni.

Kostumi i saj i larjes ishte ngjyrAi?? ari, ndAi??rsa ajo nAi?? asnjAi?? moment nuk ka lejuar qAi?? shtatzAi??nia ta pengojAi?? nAi?? punAi??n qAi?? bAi??n si modele.

Seti fotografik Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? kuadAi??r tAi?? fushatAi??s reklamuese pAi??r kompaninAi?? Becca Cosmetics.

Ai??(Foto: DOBN/RMBI/Backgird)

Teigen Ai??shtAi?? nAi?? lidhje me Legend qAi?? nga viti 2007 kur u njohAi??n gjatAi?? xhirimeve tAi?? videoklipit muzikor pAi??r kAi??ngAi??n ai???Stereoai???.

Ai??ifti u fejua nAi?? vitin 2011, ndAi??rsa u martuan nAi?? shtator tAi?? vitit 2013 nAi?? Como tAi?? ItalisAi??. /Telegrafi/

Ai??(Foto: Getty Images)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.