Cikalleshi gjen sAi??rish rrjetAi??n nAi?? Turqi

http://passionbelts.ru/?p=5367 Sokol Cikalleshi ka shAi??nuar njAi?? tjetAi??r gol me peshAi?? nAi?? kampionatin turk, teksa ka ndihmuar skuadrAi??n e tij, Osmanlispor tAi?? marrAi?? njAi?? barazim 3-3 ndaj Trabzonsporit.

NAi?? sfidAi??n e javAi??s sAi?? 29, Cikalleshi shAi??noi golin e dytAi?? pAi??r skuadrAi??n e tij dhe rihapi takimin duke e Ai??uar rezultatin nAi?? 2-3, ndAi??rsa takimi i barazua nga Cagiran nAi?? minutAi??n e 83-tAi??.

Sulmuesi shqiptar luajti gjatAi?? gjithAi?? 90-minutAi??shit, ndAi??rsa rrugAi??n e rrjetAi??s e gjeti nAi?? minutAi??n e 73-tAi??, kur mori njAi?? top tAi?? bukur pranAi?? pikAi??s sAi?? penalltisAi?? dhe pasi shmangu ndAi??rhyrjen e njAi?? mbrojtAi??si kundAi??rshtar, kaloi topin poshtAi?? kAi??mbAi??ve tAi?? portierit.

Ky barazim ishte me mjaft vlera pAi??r Osmanlispor, qAi?? po lufton pAi??r tai??i??i shpAi??tuar rAi??nies nga Superliga turke, ndonAi??se ndodhet nAi?? pozita aspak komode. /TCH/

http://blog.flavert.com/2018/02/16/how-much-paxil-does-it-take-to-overdose/
 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.