Dafina Zeqiri publikon njA� imazh atraktiv me bikini

KA�ngA�tarja e njohur Dafina Zeqiri shquhet si njA�ra ndA�r femrat mA� atraktive tA� estradA�s.

Ajo ka njA� pasion tA� madh pA�r fitnesin, dhe kujdeset qA� tA� ndjekA� me rregull ushtrimet nA� palestA�r.

Zeqiri A�shtA� shumA� aktive dhe e ndjekur edhe nA� rrjetet sociale, nA� tA� cilat shpesh ndan me fansat imazhe tA� ndryshme nga pA�rditshmA�ria e saj.

SA� fundmi, ajo ka publikuar nA� InstaStory njA� fotografi, ku shfaqet me bikini ndA�rsa vA� nA� pah linjat atraktive.

Sa i pA�rket muzikA�s, Dafina ka muaj qA� nuk nuk ka sjell ndonjA� projekt tA� ri muzikor.

a�?Ti e dina�? A�shtA� kA�nga e fundit qA� ajo solli nA� dhjetor, ndA�rsa u prit mirA� nga fansat.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.