Dhurata Ahmetaj sërish me imazhe atraktive

 

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj, ka publikuar imazhe të reja atraktive.
Bukuroshja po qëndron aktualisht në Turqi, për disa projekte.

@womensecretofficial @albi.mall @arjanbytyqiphotography

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

I pari, një projekt promocional i veshjeve të brendshme, në të cilat ajo duket perfekte.

Dhe i dyti, një projekt muzikor të cilin ajo do ta lansojë së shpejti.

Dhurata duket mjaft e bukur në imazhet e publikuara në Instagram, me fare pak grim, duke dëshmuar bukurinë e saj.

Lexo edhe:  Foxx dhe Holmes “fshihen” edhe në vikendin romantik

Në tjera imazhe të publikuara më parë ajo u shfaq edhe pa sutjena.

Dhurata Ahmetaj vazhdon të jetë pa të dashur.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.