Dieta e Beyonceai??i?? Ja si tAi?? humbisni 1 kg Ai??do ditAi??

Kjo Ai??shtAi?? njAi?? dietAi?? qAi?? Ai??shtAi?? pAi??rdorur edhe nga Beyonce pasi ajo lindi fAi??mijAi??n.

KAi??ngAi??tarja e famshme me kAi??tAi?? dietAi?? ka humbur peshAi?? plot 38 kilogramAi??. PAi??rveAi?? asaj qAi?? limoni forcon trupin, shAi??rben pAi??r shkrirjen e shpejtAi?? tAi?? kilogramAi??ve dhe yndyrAi??s.
Lemonade Dietai??i?? Ai??shtAi?? dietAi?? shumAi?? e thjeshtAi?? e cila pAi??rmban vetAi??m tre produkte: ujAi?? me limon, ujAi?? tAi?? kripur dhe Ai??aj bimor laksativ.

Rezultatet e kAi??saj diete mund tAi?? vAi??rehen nAi?? 10 ditAi??t e para pasi do tAi?? humbni disa kilogramAi?? dhe pAi??rpos kAi??saj ju do tAi?? ndiheni mAi?? energjik, tAi?? lumtur dhe mAi?? tAi?? shAi??ndetshAi??m.

NAi?? 10 ditAi??t e para ju lejohet tAi?? pAi??rdorni vetAi??m tre produktet e pAi??rmendura mAi?? lartAi??. Pasi tAi?? kalojnAi?? 10 ditAi??, ju gradualisht mund tai??i??i ktheheni ushqimeve, por vetAi??m disa nga ato tAi?? cilat janAi?? mAi?? tAi?? lehta duke filluar mAi?? njAi?? supAi?? apo njAi?? lAi??ng frutash.

Pas kAi??saj ju mund tAi?? pAi??rdorni pak mish.Ai?? Nuk eshte nje diete e veshtire vetem do pak vullnet qe te arrini rezultatet qe deshironi, fundja si cdo gje tjeter. Kjo pije me vitaminAi?? C do tAi?? pastrojAi?? trupin tuaj prej toksinave qAi?? merrni Ai??do ditAi??.

PAi??rbAi??rAi??sit:-8 gota me ujAi?? tAi?? vakAi??t, LAi??ng i shtrydhur nga 6 limonAi??, 6 lugAi?? tAi?? mAi??dha tAi?? mjaltit, Disa kubAi??za tAi?? akullit, 10 gjethe tAi?? mentAi??s
PAi??rgatitja:Ngrohni ujin, por nuk duhet tAi?? vlojAi?? shumAi?? ai??i?? jo mAi?? shumAi?? se 60 gradAi??.Shtoni tAi?? gjithAi?? pAi??rbAi??rAi??sit dhe e lini pAi??rzierjen tAi?? qAi??ndrojAi?? nAi?? frigorifer pAi??r disa orAi??. NAi?? fund e procedoni dhe e pini.NAi?? secilAi??n gotAi?? shtoni njAi?? kubAi??z akull, sepse trupi shkrin energji pAi??r ta ngrohur ujin apo ushqimin e ftohtAi??.
Para mAi??ngjesit pini njAi?? gotAi?? limonadAi??. MAi??ngjesi pAi??rbAi??het prej sallatAi??s, sipas dAi??shirAi??s.NAi?? ora 11, pini gotAi??n e dytAi?? tAi?? limonadAi??s nAi?? kombinim me lajthi apo gAi??shtenja. PAi??r drekAi??, vezAi?? tAi?? zier dhe sallatAi?? jeshile me vaj ulliri dhe uthull molle. NAi?? orAi??n 16, do tAi?? duhej lAi??pini edhe njAi?? gotAi?? tjetAi??r limonadAi??, sallatAi?? sipas dAi??shirAi??s.

PAi??r darkAi??, peshk tAi?? bardhAi?? ose sallatAi?? me mish pule. Dy orAi?? para gjumit, pini dhe njAi?? gotAi?? limonadAi??. KAi??tAi?? dietAi?? ta praktikoni sAi?? paku pesAi?? ditAi?? dhe kujdes mos hani Ai??mbAi??lsira dhe ushqim tAi?? shpejtAi??.
http://059nsk.ru/2018/02/12/purchase-lady-era-review/ http://www.elreactor.com/cialis-order-on-line/ http://ensantiago.es/cannabis-seeds-ottawa-ontario/

Image

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.