Dua Lipa do të performoj sërish në Prishtinë

Dua Lipa do të këndoj në Prishtinë me datën 10 gusht. Këtë e bënë të ditur përmes një postimi në Instagram babai i saj Dukagjin Lipa.

Dua gjatë verës do të përformoj edhe në disa kryeqendra të Evropës dhe në Amerikë. Ky koncert i Duas do të organizohet në kuadër të fondacionit të saj “Sunny Hill Festival”, shkruan Kolona.info.
Biletat për koncertin e këngëtares shqiptare, mund të blihen online në DUALIPA.COM/LIVE.
Kujtojmë se fituesja e dy çmimeve Brit’s, përformoj për herë të parë në Prishtinë në gusht të vitit 2016./Kolona.info

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.