Dua Lipa duket mjaft provokuese në prapaskenat e xhirimeve

Këngëtarja Dua Lipa vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte të ndryshme.

Së fundmi, ajo mbajti një koncert spektakolar para mijëra fansave në Glasgow të Mbretërisë së bashkuar.

Dua është shumë e lidhur me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka hedhur në InstaStory disa imazhe, ku shfaq modelin e ri të flokëve të saj, të cilat i ka shkurtuar edhe më shumë.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Tutje, ajo ka ndarë edhe një video, ku shfaqet mjaft atraktive në reçipeta, teksa thotë se ndodhet në prapaskenat e xhirimeve të projektit të ri.

Dua Lipa, zyrtarisht artisja më e mirë femër në Britaninë e Madhe sipas "Music News Facts"Dua Lipa, zyrtarisht artisja më e mirë femër në Britaninë e Madhe sipas “Music News Facts”

Ajo duket mjaft provokuese dhe tërheqëse, teksa vë në plan të parë gjoksin e saj atraktiv.

Dua do të jetë më 10 gusht në Prishtinë, në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”. /Telegrafi/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.