Dua Lipa tregon pA�r pasionin e saj

KA�ngA�tarja shqiptare me famA� botA�rore po qA�ndron nA� Teksas. Dhe nga atje ajo ka treguar pA�r pasionin e saj, pA�rcjell kolona.info.

a�?Graphic design is my passion/Dizajni grafik A�shtA� pasioni ima�?, ka shkruar ajo pA�rbri njA� fotografie me efekte tA� dizajnit. Dua duket se nuk A�shtA� vetA�m njA� kA�ngA�tare e talentuar, bazuar nA� foton e saj. Duket se ajo I ka ngjarA� tA� atit pasi qA� edhe profesioni I tij A�shtA� dizajni grafik.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.