Dukjet më të bukura “street style” në Kanë (Foto)

 

Tashmë disa ditë me radhë jemi mahnitur me elegancën dhe fustanet e mrekullueshme nëpër paraqitjet e yjeve në tepihun e kur të Festivalit të Filmit në Kanë.

Aktore, modele, regjisore e yje të industrisë së showbizit po shijojnë qëndrimin e tyre në jugun e Francës, dhe atë me shumë stil.

Nëse keni menduar se çfarë përzgjedhje të rrobave kanë bërë bukuroshet për daljet e tyre gjatë ditës, mund t’ju themi që janë fantastike.

Xhaketa të kombinuara me bluza,  xhinse dhe atlete, fustane te lehta pranverore …. janë disa nga dukjet që mund t’i shihni rrugëve të Kanës.

Lexo edhe:  Ilaçi që ngadalëson zhvillimin e sëmundjes së Parkinsonit

Për me shumë ju sjellim fotografitë më poshtë.

<p>Doutzen Kroes</p>

<p>Izabel Goulart</p>

Emilia Clarke

<p>Bella Hadid</p>

Thandie Newton

Helen Mirren

Naomi Campbell

Irina Shayk

Elsa Hosk

<p>Helen Mirren</p>

Diane Kruger

<p>Kristen Stewart</p>

<p>Jane Fonda</p>

Sara Sampaio

<p>Alessandra Ambrosio</p>

<p>Itina Shayk</p>

Stella Maxwell

<p>Cate Blanchett</p>

<p>Cate Blanchett</p>

<p>Kristen Stewart</p>

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.