E paragjykuan për martesën me avokatin maqedonas? Kështu përgjigjet Adelina

Adelina Tahiri tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë.
Martesa e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov bëri bujë të madhe në gjithë mediat.

Kjo ngase çifti kanë diferencë të madhe në moshë e madje bashkëshorti i saj me prejardhje, nuk është shqiptar.

E pyetur nga fansat se a nuk kishte ndonjë mashkull shqiptar që është martuar me maqedon, kështu përgjigjet Tahiri: “S’ishte përzgjedhja ime ashtu deshti Zoti:) dhe jam shumë e lumtur..”.

Nga ana tjetër, ajo do sjell në jetë fëmijën e parë në fund të muajit gusht.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.