Edhe Adele e mahnitur nga interpretimi i Beyonce

Beyonce Knowles i ka mahnitur fansat nAi?? gjithAi?? botAi??n me performancAi??n e saj dyorAi??she nAi?? Festivalin Coachella tAi?? shtunAi??n mbrAi??ma.

NdAi??rsa jo vetAi??m fansat e zakonshAi??m e kanAi?? ndjekur interpretimin e saj nAi?? festivalin e KalifornisAi??, por atAi?? e kanAi?? pAi??rcjellAi?? edhe yjet e njohura tAi?? muzikAi??s.

http://www.irisevers.nl/cheap-lady-era-reviews/

NjAi?? prej tyre Ai??shtAi?? e famshmja Adele, e cila e ka shijuar tej mase paraqitjen e divAi??s amerikane nAi?? skenAi??.

http://www.kangle.se/buy-sinequan-reviews/

Britanikja 29-vjeAi??are i ka publikuar disa video nAi?? rrjetet sociale, ku paraqitet duke u argAi??tuar dhe vallAi??zuar me muzikAi??n e Beyonce.

Autorja e hitit ai???Helloai??? madje ka bAi??rAi?? edhe ai???twerkai??i?? pAi??rpara televizorit, ndAi??rsa videot e publikuara kanAi?? marrAi?? miliona pAi??lqime.

http://www.sieuthivatlieuxaydungonline.com/ho-tro-khach-hang/fincar-online-bestellen

GjatAi?? performancAi??s sAi?? saj nAi?? skenAi??, Beyonce i befasoi tAi?? gjithAi?? duke ftuar nAi?? skenAi?? Kelly Rowland dhe Michelle Williams, bashkanAi??taret e dikurshme tAi?? grupit ai???Destinyai??i??s Childai???.

NdAi??rsa kujtojmAi?? se ditAi?? mAi?? parAi??, skenAi??n e Coachellas e pushtoi edhe kAi??ngAi??tarja shqiptare me famAi?? botAi??rore, Rita Ora.

PAi??r performancAi??n e saj, 27-vjeAi??arja ishte veshur me kostum tAi?? zi, i cili ekspozonte pjesAi?? tAi?? trupit tAi?? kAi??ngAi??tares.

Ai??Rita Ora nAi?? Festivalin CoachellaAi??(Foto: Getty Images)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.