Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur

 

E thjeshtë, e bukur dhe mjaft atraktive.

Kjo është këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella e cila shpesh tërheq vëmendjen e shtypit rozë.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, pëlqimet dhe komentet nuk kanë si të mungojnë në imazhet e llojllojshme që publikon.

Në këtë të fundit, këngëtarja 27 vjeçare tregon se duket mjaft e freskët dhe e bukur edhe pa makijazh.

Ajo edhe ditë më parë, ka sjellur fotosesion e saj të ri në të cilin shfaqej me plot elegancë.

Pas duetit me Ermal Fejzullahun “Faj”, nuk është se ka lansuar ndonjë këngë të re.

Lexo edhe:  Genta Ismajli: E kam zvogAi??luar gjoksin, mAi?? kishte marrAi?? malli ta shihja barkun tim

31557017_214699322454374_9217986993974149120_n

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.