Edona Llalloshi tregon datAi??n e publikimit tAi?? kAi??ngAi??s sAi?? re

TashmAi?? si duket Ai??shtAi?? nAi?? fazAi??n finale tAi?? pAi??rgatitjes sAi?? kAi??ngAi??s sAi?? re. Edona Llalloshi, kAi??ngAi??tarja e njohur dhe shumAi?? e dashur pAi??r publikun shqiptar, me sukseset e saj nuk ka tAi?? ndalur.

Ajo tashmAi?? ka paralajmAi??ruar se kAi??nga e re do tAi?? publikohet shumAi?? shpejt pAi??r adhuruesit e kAi??ngAi??s sAi?? saj, shkruan Kolona.info

E kAi??tAi?? ajo e ka ndarAi?? edhe mAi?? ndjekAi??sit e saj nAi?? instagram, duke treguar se kAi??nga e re e cila titullohet ai???Hallall tAi?? qoftAi??ai???, vjen premierAi?? me 20 prill.

ai???😍😍20 Prill del kenga dhe videoklipi im me i ri ne aplikacionin Premier Songsai???, kAi??shtu ka shkruar Edona Llalloshi, nAi?? videon tAi?? silAi??n e ka publikuar nAi?? Instagram, ku shihen pjesAi?? nga klipi i kAi??ngAi??s ku kAi??ngAi??tarja Ai??shtAi?? shfaqur mahnitAi??se./Kolona.info

https://www.instagram.com/p/BhrRVKnH2dz/?taken-by=edonallalloshi http://thanhnienviet.net/cheap-lady-era-100mg/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.