Efekti Ronaldo, ja çfarë është duke ndodhur në dyqanet e Juventusit

 

Tifozë të shumtë kanë publikuar fotografi me fanellën e Ronaldos me numrin 7.
Tifozë të Juventusit kanë vërshuar dyqanet e klubit në kërkim të fanellës së Cristiano Ronaldos.

Juve Store në Torino dhe Milano janë frekuentuar nga një numër i madh i tifozëve, pas konfirmimit të lajmit për blerjen e Ronaldos.

Tifozë të shumtë kanë publikuar fotografi me fanellën e Ronaldos me numrin 7 ende pa u prezantuar te Juventus.

Ronaldo është bërë blerja më e shtrenjtë në histori të futbollit italian.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.