Enca paralajmAi??ron publikimin e skenave ai???tAi?? sikletshmeai??? tAi?? klipit ai???Duaai???

KAi??ngAi??tarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punAi??n me videoklipin e saj tAi?? ri ai???Duaai???.

Ajo nAi?? rrjetin social Instagram ka paralajmAi??ruar publikimin e prapaskenave tAi?? klipit.

Dhe jo vetAi??m, bukuroshja provokative ka paralajmAi??ruar publikimin e skenave qAi?? ajo i quan ai???tAi?? sikletshmeai??? me modelin e famshAi??m portugez Pierluigi Fracassi.

Ajo e quan madje atAi?? edhe njAi?? person tAi?? mrekullueshAi??m.
http://in-q.com/omnicef-250-mg-price/

Ai??KAi??ngAi??tarja Enca Haxhia erdhi me skena ai???tAi?? nxehtaai??i?? nAi?? klipin e ri ai???Duaai???

ai???Skena mAi?? e sikletshme ndonjAi??herAi??. Kush dAi??shiron tai??i??i shohAi?? prapaskenatai???, ka shkruar Enca nAi?? postimin e saj nAi?? Instagram.

Shumica e adhuruesve tAi?? EncAi??s kanAi?? mirAi??pritur publikimin e kAi??tyre skenave ai???tAi?? papAi??rshtatshmeai???.

http://enjoysmile.pt/?p=1725

Ai??Foto nga videoklipi

Enca pati vAi??mendje tAi?? madhe me projektin e saj ai???Duaai??? qAi?? flet pAi??r njAi?? tradhti.Ai??

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.