Erion Veliaj do tA� bA�het baba! E jep lajmin nA� ditA�n e fA�mijA�ve

I pari i TiranA�s do tA� bA�het baba. KA�tA� e ka treguar vetA� kryetari i TiranA�s, pA�rmes njA� fotografie nA� Instagram nA� tA� cilA�n shihet me bashkA�shorten, ku ju kanA� uruar 1 Qershorin fA�mijA�ve, shkruan kolona.info.

Por Veliaj festA�n e ka uruar nA� emA�r tA� tA� treve, e nA� fakt nA� foto shihen dy, ai dhe gruaja. Kjo ka treguar se nA� fakt ata janA� tre pasi qA� presin edhe fA�mijA�n e tyre tA� parA�.


Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.