Eugent Bushpepa favorit pAi??r tAi?? fituar ai???Eurovizion 2018ai???

Edhe kAi??tAi?? vit mbahet festivali i muzikAi??s evropiane “Eurosong”.

ShqipAi??ria kAi??saj radhe pAi??rfaqAi??sohet nga kAi??ngAi??tari Eugent Bushpepa me kAi??ngAi??n ai???Mallai???, shkruan lajmi.net.

Si pAi??r Ai??do vit, edhe kAi??tAi?? herAi?? janAi?? publikuar disa sondazhe tAi?? cilat tregojnAi?? se kush janAi?? favoritAi??t kryesorAi?? pAi??r tAi?? fituar kAi??tAi?? kompeticion.

NAi?? sondazhin ai???Poll 2018ai???, qAi?? merret me pAi??rcjelljen e ecurisAi?? sAi?? zhvillimeve rreth kAi??tij festivali tashmAi?? janAi?? renditur pretendentAi??t pAi??r Ai??mimin e parAi??.

PAi??rfaqAi??suesi i ShqipAi??risAi??Ai??Ai??shtAi?? renditur nAi?? vendin e katAi??rt me gjithsej 2471 vota, ndAi??rsa para tij janAi?? kandidatAi??t nga Bjellorusia, Izraeli dhe Spanja.Ai??/Lajmi.net/

http://reaacburkina.com/instagram-spy-phone-call-tracker http://leseries.cz/order-lasuna-botanical-name/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.