Ghetto Geasy dhe Majk arrijnë 60 milionëshin

Para një viti, kënga e tyre më e re u shndërrua në një super hit.
Djemtë e labelit BabaStars kishin marrë një numër të madh klikimesh në Youtube me këngën ‘Ajo’ dhe pikërisht ky projekt muzikor sot ka grumbulluar plotë 59 milionë klikime, shkruan lajmi.net

Para pak minutash ishte Majk ai i cili e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Dyshja kanë edhe projekte të tjera bashkë po aq të suksesshme. ‘Sjena mo’ ka arritur të klikohet plotë 44 milionë herë./Lajmi.net/

Lexo edhe:  Ryan shumë i lumtur!

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.