Haradinaj: Nuk e di a e kam vrarAi?? dikAi?? nAi?? luftAi??

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thAi??nAi?? se nuk e di nAi??se e ka vrarAi?? dikAi?? nAi?? luftAi??.

ai???Nuk e di, ndoshta, lufta Ai??shtAi?? luftAi??ai??? ka qenAi?? pAi??rgjigjje e tij kur Ai??shtAi?? pyetur nga gazetari serb nAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r televizionin ai???Happyai??? nAi??se kishte vrarAi?? dikAi?? nAi?? luftAi??.

ai???UnAi?? e kam veshur uniformAi??n i vetAi??dijshAi??m pAi??r pasojat. Kam humbur dy vAi??llezAi??r nAi?? uniformAi??, dhe gjithashtu njAi?? ushtar serb mendon tAi?? njAi??jtat gjAi??ra kur shkon nAi?? luftAi??. NAi??se nuk mund ta pAi??rballosh atAi??herAi?? mos hyjAi?? nAi?? konflikt ai???, ka thAi??nAi?? ai, transmeton Klan Kosova.

NAi?? kAi??tAi?? intervistAi?? kreu i ekzekutivit kosovar ka folur edhe pAi??r politikAi??n e jashtme tAi?? KosovAi??s, Tribunalin e HagAi??s, Asociacionin, etj. http://www.magazet.fr/purchase-lady-era-review–7234.html

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.