Hiti i ri në internet: Mamatë vs. Kate Middleton (Foto)

 

Kate Midleton së fundmi e solli në jetë edhe fëmijën e saj të tretë, djalin Louise Arthur Charles. Vetëm shtatë orë pas lindjes, ajo doli nga spitali në gjendje të patëmetë. Për pamjen e saj u përkujdesën i gjithë ekipi i saj, kështu që ajo dukej sikur të kishte dalë nga një sallon bukurie.

Ishte e veshur me një fustan bardh e kuq dhe në këmbë një palë këpucë me maje.

Që kur lajmi u publikua në të gjitha mediat, interneti nuk ndaloi së bëri shaka. Nënat anembanë botës kanë postuar fotografi pas lindjes së tyre dhe qeshën me fotografitë e përsosura të Dukeshës Kate.

Lexo edhe:  Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia thoni kamerierit

Imazhet janë qesharake dhe shumë simpatike.

https://instagram.com/p/Bh9K2CyHJZa/?utm_source=ig_embed

Lexo edhe:  Nëna nuk ishte aty, babai dhe vajza bëjnë diçka të pabesueshme (Video)

https://instagram.com/p/Bh9lQIxhkqv/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/Bh7TL-2Fr7v/?utm_source=ig_embed

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.