Horoskopi ditor

 

Njihuni me parashikimin pA�r punA�n, shA�ndetin dhe ndjenjat, si do tA� ecA� dita pA�r tA� lindurit e A�do shenje.
Dashi

Ky A�shtA� momenti mA� i mirA� pA�r tA� nisur tA� eksperimentoni mA� shumA�, sidomos nA� sferA�n profesionale. Kjo ditA� do tA� jetA� mjaft e favorshme pA�r takime tA� reja dhe intervista pune. Tregohuni spontanA� dhe tA� sigurtA� nA� veten tuaj.

Demi

Mundohuni tA� mos pA�rfshiheni nA� projekte qA� i njihni shumA� pak, pA�r shkak se mund tA� gjendeni nA� vA�shtirA�si tA� mA�dha. MA� mirA� pA�rqendrohuni nA� realizimin e gjithA� atyre aktiviteteve, tA� cilat prej kohA�sh i keni lA�nA� pas dore.

BinjakA�t

Kjo ditA� do tA� jetA� mjaft e favorshme pA�r sferA�n profesionale, marrA�veshjet dhe transaksionet. Do pA�rparoni nA� sajA� tA� njA� propozimi shumA� interesant, i cili gjithsesi do tA� sjellA� njA� sA�rA� sakrificash.

Lexo edhe:  Më 1 shtator njëri nga asteroidët më të mëdhenj do të kalojë afër tokës (Video)

Gaforrja

NA� dashuri do tA� pA�rballeni me momente tA� vogla tensioni, tA� cilat duhet ti trajtoni me kujdesin maksimal. NA� tA� vA�rtetA�, nuk do tA� ndiheni aspak tA� pA�rkA�dhelur nga partneri/ja dhe kjo gjA� do ju nervozojA�.

Luani

Nisni tA� punoni intensivisht lidhur me realizimin e njA� projekti tA� ri, pasi nA� kA�tA� fazA�, do tA� keni mundA�si tA� parandaloni tA� papritura tA� mundshme. Mundohuni tA� silleni me sa mA� shumA� diplomaci me kolegA�t tuaj. Favorizohen takimet.

VirgjA�resha

Do tA� jeni tejet tA� tA�rhequr nga njA� person me karakter shumA� tA� fortA� dhe kA�mbA�ngulA�s. Jeni gjithmonA� nA� kA�rkim tA� njA� personi qA� ta��iu tA�rheqA�, por mos u pA�rfshini nA� njA� aventurA�, nA�se nuk ndiheni gati qA� tA� pA�rfshiheni edhe emocionalisht.

Lexo edhe:  Ky është fustani më i shtrenjtë në botë

Peshorja

Duhet tA� mundoheni tA� jeni sa mA� tA� pA�rqendruar nA� vendin e punA�s, pasi nA� kA�tA� moment, duhet tA� tregoni se dini tA� mbani nA�n kontroll tA� gjitha situatat dhe bashkA�punA�torA�t tuaj. MbrA�mja parashikohet tA� jetA� romantike dhe melankolike.

Akrepi

Do tA� jeni tA� inatosur dhe tA� acaruar dhe kjo pA�r shkak tA� sjelljes sA� njA� personi, i cili po iu zhgA�njen. Gjithsesi mundohuni qA� tA� mos tregoheni shumA� agresiv si dhe fokusohuni nA� ato A�A�shtje qA� kanA� vA�rtetA� rA�ndA�si pA�r ju, si puna dhe familja.

Shigjetari

Kjo e enjte do ju lejojA� qA� tA� sheshoni A�do debat qA� mund tA� keni pasur dhe tA� riktheheni nA� harmoni. MegjithatA� bA�ni kujdes me krenarinA� e tepruar, pasi do ju pengojA� qA� tA� veproni me diplomaci.

Lexo edhe:  Sa mundësi kemi që të takojmë sozitë tona nëpër botë?

Bricjapi

Do tA� ndjeni se ka disa zgjedhje tA� rA�ndA�sishme qA� duhen marrA�, pA�r ti dhA�nA� njA� shtysA� tA� rA�ndA�sishme karrierA�s tuaj. Kjo gjA� do ju bA�j tA� ndiheni nA�n presion, por mundohuni qA� tA� ruani qetA�sinA�, pasi A�shtA� diA�ka kalimtare.

Ujori

Do tA� pA�rballeni me momente tensioni nA� vendin e punA�s, por mundohuni qA� tA� shfaqeni sa mA� mirA�kuptueshA�m dhe tA� gjeni zgjidhje sa mA� efikase. NA� dashuri do tA� jeni nA� kA�rkim tA� njA� konfirmimi qA� prisni prej kohA�sh.

Peshqit

Kjo e enjte do tA� jetA� mjaft interesante nA� fushA�n e ndjenjave, sidomos nA�se sA� fundmi keni kaluar njA� periudhA� aspak tA� favorshme. KA�shillohet qA� tA� mos veproni nA� mA�nyrA� shumA� impulsive. KA�shillohet qA� tA� jeni sa mA� tA� komunikueshA�m nA� familje.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.