Horoskopi ditor, e martA� 5 qershor 2018

 

Lexo shenjA�n tA�nde…

Dashi

Do tA� jeni tA� mA�rzitur pA�r shkak tA� disa projekteve qA� nuk stimulojnA� kreativitetin tuaj. MegjithatA� duhet tA� mundoheni tA� mbyllni gjithA�ka brenda njA� kohe tA� shkurtA�r, pasi nA� tA� kundA�rt rrezikoni qA� ta��iu grumbullohet pune. Kjo ditA� do tA� jetA� mjaft e favorshme, nA� rast se prisni pA�rgjigje nA� dashuri.

Demi

Mos u ndjeni tA� detyruar qA� tA� ndiqni tA� gjitha kA�shillat dhe sugjerimet e marra nga personat qA� ju rrethojnA�, pasi jo vetA�m ju e dini se pA�r A�farA� keni nevojA�, pA�r tA� marrA� rezultatet e dA�shiruara. NA� dashuri mos u tregoni shumA� grindavec/e.

BinjakA�t

Kjo ditA� do tA� jetA� mjaft e frytshme pA�r punA�n dhe bashkA�punimet e reja. Jini mA� spontan dhe mos hezitoni qA� tA� shfaqni kapacitetin tuaj teknik. NA� dashuri parashikohen zhvillime interesante.

Gaforrja

Mos lejoni qA� tA� pA�rfshiheni nga paniku, nA�se haseni me tA� papritura nA� rrugA�n tuaj profesionale. Kjo pasi nA� tA� vA�rtetA� kA�to sfida ju lejojnA� qA� tA� nxirrni nA� pah aftA�sinA� tuaj. Jini kurajoz, sidomos nA� dashuri.

Lexo edhe:  Horoskopi sot

Luani

GjatA� kA�saj dite do tA� tregoni kujdes ndaj njA� personi tA� cilin e keni shumA� pA�rzemA�r dhe qA� po kalon njA� periudhA� tA� vA�shtirA�. Duke qenA� komunikues, do ta ndihmoni qA� tA� mos bA�jA� njA� zgjedhje tA� nxituar. NA� sferA�n profesionale, pritet tA� ketA� tA� reja.

VirgjA�resha

NjA� takim mA� se rastA�sor, do ju bA�jA� tejet euforik. Kjo gjA� do ju japA� mundA�sinA� qA� tA� rizgjoni disa ndjenja, tA� cilat i keni lA�nA� pas dore kohA�ve tA� fundit. Horoskopi ju sugjeron qA� tA� mundoheni tA� respektoni mA� shumA�, kA�shillat e kolegA�ve tuaj nA� punA�.

Peshorja

GjatA� kA�saj dite duhet tA� jeni shumA� tA� kujdesshA�m nA� dashuri, pA�r shkak se pa dashje, mund tA� joshni njA� person qA� nuk ju intereson. Hijeshia juaj do ju mundA�sojA� qA� tA� bA�ni shumA� persona pA�r vete. NA� vendin e punA�s jini mA� tA� lirshA�m dhe tA� guximshA�m.

Lexo edhe:  Horoskopi ditor, 25 maj

Akrepi

Kjo ditA� mund tA� jetA� mjaft intriguese dhe do ju ftojA� qA� tA� mos jini shumA� pesimistA�, sidomos nA� dashuri, ku mund tA� keni njA� keqkuptim me personin qA� ju pA�lqen. PA�rgjigjet qA� prisni, janA� fare pranA�. Ky A�shtA� njA� moment shumA� i mirA� edhe pA�r tA� bA�rA� biznes apo blerje tA� ndryshme.

Shigjetari

Do tA� ndjeni nevojA�n qA� tA� rinovoni totalisht jetA�n tuaj, dhe do tA� gjeni stimuj tA� rinj. Dashuria do tA� jetA� njA� prioritet absolut, kA�shtu qA� jini tA� gatshA�m qA� tA� keni takime tA� kA�naqshme, apo tA� zyrtarizoni njA� lidhje.

Bricjapi

Do tA� jeni shumA� tA� pA�rqendruar nA� realizimin e njA� projekti tA� cilin e keni nisur prej pak kohA�sh. Ka ende disa A�A�shtje qA� duhen sqaruar, lodhur me disa bashkA�punime tA� rA�ndA�sishme pA�r ju. GjatA� mbrA�mjes sA� kA�saj tA� marte, merrni mA� shumA� kohA� pA�r tu kujdesur pA�r veten.

Lexo edhe:  Horoskopi pAër ditAën e sotme, e diel 6 Maj 2018

Ujori

Mundohuni tA� jeni mA� shumA� tA� kuptueshA�m dhe bashkA�punues me kolegA�t tuaj nA� punA�, pasi nA� kA�to momente, duhet tA� jeni tA� gatshA�m pA�r gjithA�ka. Do tA� merrni disa pA�rgjigje tA� mira nA� dashuri, kA�shtu qA� pA�rfitoni pA�r tA� A�uar pA�rpara propozime lidhur me udhA�time apo transferime.

Peshqit

Kjo do tA� jetA� njA� ditA� e turbullt, gjatA� sA� cilA�s do tA� jeni mjaft aktiv. Do tA� gjeni mA�nyrA�n pA�r tA� treguar tA� gjithA� krijimtarinA� tuaj, duke nisur njA� aktivitet tA� ri nA� bashkA�punim me kolegA� ose mik tA� besuar. KA�shillohet qA� tA� bA�ni kujdes me shpenzimet.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.