Horoskopi pA�r sot

 

Dashi

Ky A�shtA� njA� moment i rA�ndA�sishA�m pA�r tA� mbyllur disa A�A�shtje tA� sA� kaluarA�s dhe pA�r tA� nisur tA� mendoni nA� mA�nyrA� aktive pA�r tA� ardhmen tuaj profesionale. Mundohuni tA� jeni tA� pA�rqendruar lidhur me propozimet e marra sA� fundmi dhe mendohuni mirA� para se tA� bA�ni njA� zgjedhje. NA� mbrA�mje parashikohet njA� zgjim i fuqishA�m ndjenjash.

Demi

 

Mundohuni tA� keni simpati edhe me armikun, sidomos nA�se e keni domosdoshmA�ri bashkA�punimin me tA�. NA� dashuri ky A�shtA� njA� moment shumA� i mirA� pA�r tA� harruar zhgA�njimet e sA� kaluarA�s dhe pA�r tA� gjetur shpirtin binjak.

BinjakA�t

Hijeshia juaj do tA� jetA� maksimale dhe kjo gjA� do ju lejojA� qA� tA� bA�ni pA�r vete persona tA� rinj, jo vetA�m nA� fushA�n sentimentale, por edhe nA� atA� profesionale. Mos u druani tA� riktheheni nA� lojA�. Jini mA� tA� gatshA�m dhe tA� lirshA�m.

Lexo edhe:  Ja çfarë ju shkakton prekja e nënës kur jeni në gjumë (Video)

Gaforrja

Do tA� jeni shumA� tA� shqetA�suar edhe pA�r gjA�ra jo shumA� urgjente dhe tA� komplikuara. Ankthi sA� fundmi ju ka bA�rA� shumA� nervoz, ndaj kini kujdes nA� raportet ndA�rpersonale. DA�gjoni mA� shumA� kA�shillat e personave qA� ju rrethojnA�.

Luani

Kursejeni disi mendjemadhA�sinA�, pasi nuk A�shtA� kjo mA�nyra pA�r tA� treguar besim nA� veten tuaj. Sjellja juaj do ju lejojA� qA� tA� ecni nA� punA�, por mundohuni qA� tA� mos i vini nA�n presion kolegA�t.

VirgjA�resha

Kjo e mA�rkurA� do tA� jetA� mjaft e favorshme pA�r tA� mbyllur me sukses njA� bashkA�punim mjaft stimulues. Edhe nA� dashuri do tA� ketA� zhvillime tA� mA�dha. Tregohuni tA� gatshA�m tA� pA�rballeni me ndryshime tA� shumta.

Lexo edhe:  Ky është vendi shqiptar më i vizituar nga turistët në të katër stinët (Foto)

Peshorja

Mundohuni tA� silleni me mA� shumA� diplomaci, sidomos nA�se keni tA� bA�ni me kolegA� shumA� tA� ndjeshA�m. Nga pikA�pamja sentimentale, kjo javA� do tA� jetA� shumA� intensive dhe e mbushur me takime.

Akrepi

Mundohuni qA� tA� mos e cenoni shA�ndetin tuaj, pA�r shkak tA� sforcimeve tA� tepA�rta nA� vendin e punA�s. NA� kA�tA� moment do tA� jeni tA� dA�rrmuar dhe do tA� keni shumA� nevojA� pA�r pushim. GjatA� kA�saj dite mundohuni tA� shmangni konfliktet nA� dashuri.

Shigjetari

KA�shillohet qA� tA� jeni mA� pak krenarA� gjatA� kA�saj tA� mA�rkure dhe sidomos, bA�ni mirA� tA� pA�ruleni dhe tA� pranoni gabimet qA� keni bA�rA� sA� fundmi. NA� punA�, do tA� ketA� ngadalA�si tA� ndjeshme.

Lexo edhe:  Sa mund tAi?? fluturojAi?? njAi?? aeroplan pasi tai??i??i ndalen tAi?? gjithAi?? motorAi??t?

Bricjapi

NA� dashuri kjo A�shtA� periudha mA� e favorshme pA�r tA� zyrtarizuar njA� lidhje. Gjithsesi duhet tA� jeni tA� pA�rgatitur pA�r ta��u pA�rballur me disa pengesa tA� vogla nA� vendin tuaj tA� punA�s, sidomos sa u takon parave.

Ujori

Kjo ditA� do ju favorizojA� maksimalisht nA� A�do drejtim, por do ju duhet tA� bA�ni ndonjA� sakrificA� mA� shumA�. Ky A�shtA� momenti pA�r ta��u rikthyer nA� lojA� dhe pA�r tA� riparA� disa bashkA�punime interesante. NA� dashuri parashikohet njA� takim i rA�ndA�sishA�m.

Peshqit

NA�se nuk ndiheni plotA�sisht tA� kA�naqur me rezultatet e arritura deri mA� tani, do tA� gjeni gjithsesi mA�nyrA�n pA�r tA� riparA� projektet tuaja. Shmangni lodhjet e tepA�rta dhe veproni me maturi.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.