Ja çfarë i dhuroi për ditëlindje Ganimete Musliut, Leonora Jakupi

E ka miken më të mirë. Dhe sigurisht që nuk ka harruar t’ia uroj ditëlindjen.
Leonora Jakupi i ka uruar Ganimete Musliut, por nuk i ka shkuar me duar bosh, shkruan Kolona.info.

Një buqetë me lule të bukura i ka dërguar këngëtarja shoqes së saj më të mirë.
Ato shihen edhe në fotografinë që Leonora ka sjell në instastory./Kolona.info

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.