ai???Ja pse Real Madridi nuk do ta bAi??jAi?? korridorin pAi??r BarcelonAi??nai???

Presidenti i La Liga-s Javier Tebas thotAi?? se ai e kupton arsyen pse Real Madrid nuk do tAi?? formojAi?? njAi?? korridor nderi pAi??r Barcelona-n nAi?? muajin e ardhshAi??m.

QAi?? kur Athletic Bilbao nderoi Atletico Madrid nAi?? 1970, skuadrat kanAi?? vlerAi??suar arritjet e kundAi??rshtarAi??ve nAi?? La Liga me njAi?? ai???pasiloai??? ai??i?? njAi?? korridor i formuar nga lojtarAi??t qAi?? mirAi??presin kampionAi??t.

Por trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane e pAi??rjashtoi mundAi??sinAi?? e korridorit kur dy skuadrat do tAi?? pAi??rballen nAi?? El Clasico mAi?? 6 maj.

Tebas pAi??r AS: ai???Do tAi?? kisha dashur qAi?? tradita tAi?? vazhdonte. Por nAi??se bAi??het fjalAi?? pAi??r tAi?? turpAi??ruar njAi?? kundAi??rshtar, atAi??herAi?? jo.

ai???Ai??shtAi?? njAi?? vendim qAi?? merret nga klubet. Por nga ajo qAi?? kuptoj unAi?? nuk ka tAi?? bAi??jAi?? me nderimin e kampionAi??ve por, sidomos nAi?? rastin e Real dhe Barcelona, pAi??r turpAi??rim.ai???

Zidane u bezdis nga fakti se BarAi??a refuzoi ta bAi??nte korridorin gjatAi?? dhjetorit pasi skuadra e tij kishte fituar KupAi??n e BotAi??s pAi??r Klube dhe ka ndAi??rmend tAi?? bAi??jAi?? tAi?? njAi??jtAi??n gjAi?? muajin tjetAi??r. http://alomanjewellers.com/2018/02/13/buy-cannabidiol-cost/ http://sandrine.laryennat.fr/2018/02/11/buy-lincocin-lincomycin/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.