Ja si dukej Ledina A�elo gjatA� trazirave tA� 1997-A�s

Nuk ka ndryshuar shumA� nA� trup. Edhe pse sot A�shtA� bionde, ndA�rsa nA� vitin 1997 ishte brune, Ledina A�elo ka po atA� bukuri dhe sharm tA� veA�antA�, ani pse ka diferencA� vitesh, shkruan Kolona.info.

KA�ngA�tarja nga ShqipA�ria ka publikuar nA� Instagram njA� fotografi nga viti 1997, ndA�rsa nA� komentet pA�rbri A�shtA� cilA�suar si Julia Roberts. NA� fakt ashtu duket./Kolona.info

https://www.instagram.com/p/BioDdimHAz1/?taken-by=ledinacelo

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.