Ja si e uron Teuta e ja si e uron Blero, TarAën pAër ditAëlindje

Vajza e tyre po e feston ditAëlindjen, e Blero dhe Teuta kanAë uruar me fjalAët mAë tAë mira tAë voglAën e tyre, shkruan Kolona.info.

Urimi i plotAë i TeutAës nAë Instagram:

E shtrenjta ime, beba ime, drita e syve te mi, shpirti i shpirtit tim, gAëzimi im, Tara ime Urime Ditelindja e 8-tAë.
Faleminderit Zotit qAë mAë bekoi me ty nAë jetAë, Faleminderit ty qAë Aëdo ditAë tAë jetAës na mbush me lumturi dhe dashuri tAë pafund. TAë tAë shoh ty duke u rritur Aëdo ditAë, duke u bAërAë shembulli mAë i mirAë i vajzAës dhe i motrAës mAë tAë madhe, AështAë bekimi mAë i madh qAë kam nAë jetAë. Faleminderit qAë mAë bAën nAënAë krenare me edukatAën tAënde, sjelljet tua, me mAësime dhe me talente qAë Zoti ti dhuroj si dhunti. Mbi tAë gjitha faleminderit qAë Aëdo ditAë tAë jetAës po bAëhesh vajzAë e menqur dhe modeste, e cila ndjen dhe shpAërndan dashuri kudo. Jam mirAënjohAëse pafund qAë tAë kemi ty Tara, ty qAë mAë fale epitetin mAë fisnik nAë jetAë, emrin nAënAë. TAë don mami pa kufi, tAë don Kaia mAë sAë shumti nAë botAë, tAë don Astro pa fund dhe te duan shumAë e gjithAë familja. Zoti tAë bekoftAë me shAëndet, lumturi, dashuri, gAëzime, suksese, mbarAësi dhe i paAë gjithmonAë gjithAë njerezit tu tAë dashur pranAë.
TAë dua beba ime ❤❤❤

Lexo edhe:  Agjencia e pAi??rgjimeve nAi?? Maqedoni, nuk do tAi?? ketAi?? shqiptar

Urimi i plotAë i Bleros nAë Instagram:

Urime ditlindja ❤Frrymarrja ime. Esht e kot ckado qe shkruaj, esht e kot ckado qe kendoj dhe e interpretoj, e kot eshte edhe nese mundohna permes ketyre vergjeve me ta shpreh dashurin. Thjesht ckado qe une shkruaj per ty asgje nuk e ka peshen tende. Si nje urim i nje babe qe per nje sekond shuhet kur fillon te uron e te lavdron. Thjesht TI JE BEKIM NGA ALLAHU. FALEMINDERIT ALLAH qe per mua gjithcka qe ka kuptim e arsyeton 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ti je vet jeta TARA Muharremi

Lexo edhe:  Kush po i mungon Bleros?

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.