Jennifer Lopez ka njA� arsye se pA�rse pA�lqehet nga meshkujt mA� tA� rinj

Diva e muzikA�s botA�rore, ndonA�se nA� moshA�, vazhdon tA� jetA� cak i tA� rinjve, mA� tA� famshA�m nga bota.

Si njA� a�?bombA�a�� e vA�rtetA� dhe njA� fizik tA� dA�shiruar nga shumA� vajza, JLo mbetA�t epiqendA�r a�?joshjea�� veA�anA�risht pA�r meshkujt mA� tA� rinj se ajo, pA�rcjell kolona.info.

PA�r mediat botA�rore kA�ngA�tarja ka dhA�nA� arsyen, pse ndodhA� kjo gjA�.

Lopez e ka pranuar se kurrA� nuk ishte nA� paqe me trupin e saj, mA� pA�rpara gjatA� karrierA�s sA� saj. Gjithashtu ka theksuar se nuk ka asgjA� tjetA�r, pA�rveA� faktit se ajo tani ka mA� shumA� dashuri pA�r vetA�n.

Lexo edhe:  Isufi: Papërgjegjësi mungesa e anëtarëve të Kryesisë në mbledhje

“UnA� kurrA� nuk e vlerA�sova trupin tim apo pamjen time kur isha nA� 20 vjeA�. Tani unA� jam si tA� them… a�?ShikomA�ni mua! Shikoje veten!a�? NA� njA� mA�nyrA� tA� kujdesshme, jo arrogante. UnA� vetA�m e vlerA�soj veten nA� njA� mA�nyrA� qA� nuk e bA�ra kur isha nA� atA� moshA�,a�?, ka theksuar ajo.

a�?Dhe nuk ka tA� bA�jA� me pA�rsosjen. MA� pA�lqejnA� a�?plagA�ta�� qA� kama�?, ka shtuar JLo, pA�rcjell kolona.info.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.