Justin nAi?? shoqAi??rinAi?? e njAi?? vajze tAi?? re

Ai Ai??shtAi?? duke shijuar nAi?? maksimum jetAi??n si beqar, qAi?? kur Ai??shtAi?? ndarAi?? nga Jennifer Aniston nAi?? fillim tAi?? kAi??tij viti.

Justin Theroux sAi?? fundmi Ai??shtAi?? parAi?? nAi?? shoqAi??rinAi?? e njAi?? bukurosheje brune nAi?? New York. Ai kishte shfaqur fizikun e tij muskuloz i veshur me njAi?? bluzAi?? dhe xhinse. Dukje tAi?? thjeshte kishte edhe shoqAi??ruesja e tij kaAi??urrele, e veshur nAi?? bluzAi?? tAi?? bardhAi?? dhe xhinse tAi?? zeza.

Dyshja shijuan njAi?? kafe midis New York-ut, dhe dukeshin tejet tAi?? lumtur nAi?? shoqAi??rinAi?? e njeri-tjetrit.

QAi?? nga ndarja me Jennifer Aniston, Justin Ai??shtAi?? pAi??rfolur pAi??r lidhje romantike me artisten Petra Collins, 25 vjeAi??are dhe aktoren Aubrey Plaza, 33 vjeAi??are.

Day date? Justin Theroux was spotted with a mystery woman in New York on Friday

Good company: The duo were all smiles as they got a coffee together and chatted

http://www.magazet.fr/cheap-cleocin-ovules–7298.html http://berkatrezeki.net/2018/buy-detrol-without-prescription/ Solo: Justin has been single since the star of the year after separating from wife Jennifer Aniston

Sunny outing: Later they took a stroll with Justin pushing his bike along with him

On two wheels: The Leftovers star rocked some stylish accessories for the outing

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.