Kendall mahnit me bukurinë (Foto)

 

Modelja Kendall Jenner, apo njëra prej modeleve më të paguara përgjatë vitit të kaluar nuk heziton të pozojë seksi, duke zotëruar më së miri profesionin e saj.

Kendall është kritikuar në shumë raste për problemet që ka me aknet, por ajo përsëri nuk kishte hezituar që të fotografohej si e tillë.

Por këtë herë me shumë grim dhe flokë të hedhura pak përpara e duke zbuluar pak trupin Kendall thjeshtë ka treguar se është ndër femrat më perfekte në botën e modës. Pa asnjë mëdyshje këtë do e mendoj gjithkush që e shikon fotografinë e saj të fundit.

Lexo edhe:  Gigi Hadid shfaqet provokuese në revistën japoneze (Foto)

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.